KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Yako Fresko, kalite anlayışlarından hiçbir zaman ödün vermeden, portföyünde bulunan firmaların ürünlerinin Türkiye’de ilgili sektörlerde satışlarını yapmaktadır.

Temsil ettiği firmaların kalite anlayışlarının %100 uygulanması Yako Fresko garantisi altındadır.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Yako Fresko'nun en önemli özelliği müşterilerin ihtiyacına göre doğru ürüne en iyi çözümü sunmasıdır. Hedefimiz sadece ürün satmak değil uzun vadede hizmetlerimizi servis ve kestirimci bakım hizmetleriyle pekiştirmek.

YAKO FRESKO HAKKINDA

1926 yılında temelleri atılan Yako Fresko Endüstri Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şu anda 3. neslin yönetiminde sizlere hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana gerek yurt içi, gerekse yurt dışında kalite ve teknoloji olarak en üst düzeyde olan firmaların tek temsilcisi ve distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

Yako Fresko bünyesinde, uzun sektör geçmişine bağlı olarak ham madde ve endüstriyel el aletleri de tedarik edilmektedir.

Faaliyette bulunduğu sektörler içerisinde meydana gelen gelişmeleri yakından takip eden Yako Fresko, deneyimlerine yeni bilgiler eklemeyi ve elde ettiği bilgileri sektöre yansıtmayı birincil amacı olarak kabul etmektedir. Kaliteli ürün, hızlı çözüm, doğru hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan Yako Fresko, mevcut bilgi birikimi, deneyimli ekipleri, hizmet ve ürünlerine kazandırdığı katma değerle ilerlemeye ve büyümeye devam etmektedir