MARKALAR HAKKINDA KISA KISA..

 • Sterling SIHI GmbH, Almanya
  Almanya menşeli, santrifüj ve vakum pompa konularında uzman olan firma 1970 yılından beri Yako Fresko tarafından temsil ediliyor.
 • ANDRITZ AG, Avusturya
  Avusturya menşeli, tarımsal ve şehirsel su pompaları konusunda kaliteli pompalar üreten firma 2008 yılından beri Yako Fresko tarafından temsil edilmektedir.
 • ANDRITZ Ritz GmbH, Almanya
  ANDRITZ grubuna 2011 yılı itibarı ile dahil olan Almanya menşeli, dalgıç ve derin kuyu pompaları dahil geniş bir ürün gamına sahip olan firma 2008 yılından beri Yako Fresko tarafından temsil edilmektedir.
 • Someflu, Fransa
  Fransız menşeli, asidik ve korozif akışkanların basılmasında kullanılan plastik ve paslanmaz kaliteli pompalar üreten firma 2008 yılından beri Yako Fresko tarafından temsil edilmektedir.
 • Arthur Habermann GmbH & Co. KG, Almanya
  Almanya menşeli madencilik ve astarlı pompalar konusunda uzman olan firma 2008 yılından beri Yako Fresko tarafından temsil edilmektedir.
 • Zielfelder Pumpen, Almanya
  Almanya menşeli konusunda uzman, Vikoz akışkanlar için dişli ve döner loblu pompalar üreten firma 2010 yılından beri Yako Fresko tarafından temsil edilmektedir.
 • Omel Bombas e Compressores, Brazilya
  Brezilya menşeli, ANSI ve API normlarına uygun kaliteli pompa üreten firma 2010 yılından beri Yako Fresko tarafından temsil edilmektedir.
 • FRIEDRICH KÖSTER GmbH & Co. KG, Almanya
  Almanya menşeli yüksek debili düşük basınçlı dikey pompalar konusunda uzman 150 yıllık bir firmadır. 2011 yılında Yako Fresko temsilcilik portföyüne katılmıştır.
 • Sauermann ITALIA Srl, İtalya
  Fransa menşeli, klima drenaj pompaları konusunda uzman firma, 1995 yılından beri Yako Fresko tarafından temsil edilmektedir.
 • Wendel GmbH, Almanya
  Almanya menşeli, döküm, sac ve özel çok kaliteli emaye üretimi ve tedariki konusunda uzman olan firma 1960 yılından beri Yako Fresko tarafından temsil edilmektedir.
 • Graphit Kropfmül AG, Almanya
  Almanya menşeli, yüksek kaliteli toz ve pul grafit üretimi ve tedariki konusunda uzman olan köklü firma 1970 yılından beri Yako Fresko firması tarafından temsil edilmektedir.
 • Derivados del Flúor S.A.U, İspanya
  İspanya menşeli, flor konusunda uzman firma çeşitli kimyasalların üretimi ve tedariki konusunda faaliyet gösteriyor ve 2010 yılından bu yana Yako Fresko tarafından temsil edilmektedir.
 • Elektrowerkzeuge GmbH Eibenstock, Almanya
  Almanya menşeli, elektrikli matkap ve karıştırıcılar üretimi konusunda uzman olan köklü firma 1960 yılından beri Yako Fresko tarafından temsil edilmektedir.
 • Werkö GmbH, Almanya
  Almanya menşeli, Kesici ve delici uçlar üretimi konusunda uzman olan firma 1960 yılından beri Yako Fresko tarafından temsil edilmektedir.

DİĞER İŞ ORTAKLARIMIZ

MARKALARIMIZ

Pompa sektörünün öncü firmalarından olan Yako Fresko’nun elde ettiği bu başarının altında hiç şüphesiz global pazarın öncü markalarıyla yaptığı köklü ve katma değerli iş birlikleri yatıyor.

Aralarında SIHI, Andritz, Someflu, Andritz-Ritz ve Zielfelder Pumpen gibi dünya pazarında en üst kalite standartlarını sunan markaların temsilciliğini yapan Yako Fresko; bu markalardan aldığı güçle ihtiyaçlara en uygun ve en özel çözümleri sunuyor.


Yako Fresko, bünyesinde uzun sektör geçmişine bağlı olarak ham madde ve endüstriyel el aletleri de tedarik edilmektedir. Konusunda uzman ve eğitimli servis ekibiyle, satış sonrası destek hizmetleri de sunan Yako Fresko, sadece projenin hayata geçirilmesi sürecinde değil; projenin teslimatından sonra da verdiği servis hizmetleriyle müşteri memnuniyetini garantilemektedir.