SERVİS HİZMETLERİ

Yako Fresko, orijinal yedek parça ve vermiş olduğu kaliteli servis hizmetini Sarıgazi, Sancaktepe, İstanbul adresinde gerçekleştirmektedir.

Deneyimli teknik ekip tarafından gerçekleştirilen tamir ve bakım hizmetleri; tespit, raporlama, onay ve uygulama akışı sıralamasıyla verilmektedir. Hedefimiz ve hizmet anlayışımız, doğru tespit ve orijinal parça tedariki sağlayarak kaliteli hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyetidir.

KESTİRİMCİ BAKIM

Yako Fresko, satışını gerçekleştirdiği pompaların ve yoğun ürünlerin bulunduğu tesislerde ve bakım gerektiren ürünlerde talep edildiği takdirde kestirimci bakım hizmeti vermektedir. Bakım hizmeti belirli bir kontratla müşteri memnuniyeti garanti altına alınarak verilmektedir. Vibrasyon analizi, ısı analizi, kavitasyon analizi, hat bağlantı kasıntılarının kontrolü, motor pompa kaplininin lazer cihazı ile line ayarının yapılması ve bu ayarın periyodik olarak raporlanması verilen bakım hizmeti içerisinde yer almaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Yako Fresko, ürün ve yedek parça tedarikinin yanı sıra kendi tedarik ettiği ürünlerin bakım ve onarımlarını da gerçekleştirmektedir. Ürünlerin bakım ve onarımında %100 orijinal yedek parçalar kullanmaktadır.

Bakım hizmeti verilirken, öncelikle tespit ile ilgili resimli rapor sunulmaktadır. Rapor onayladıktan sonra ilgili bakım hizmeti verilmektedir.

Herhangi bir talep durumunda , gerekli görüldüğünde, Yako Fresko’nun sektör deneyimleri talep sahibi ile paylaşılarak talebin en mükemmel şekilde değerlendirilmesi ve tekliflendirilmesi sağlanmaktadır. Sektörünün öncüsü olan Yako Fresko’nun tecrübesiyle, taleplere, en doğru ürün en doğru çözüm sunulması hedeflenmiştir.